KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411225
nr 1241 1225
Signerad Alg Wedberg, blomsterstilleben. Signerad, daterad -52. Olja på pannå, 39x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:09:36
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)